160L 90x110 cm ZESTAW WORKÓW NA ŚMIECI DO SEGREGACJI ODPADÓW

22,20 zł
Brutto Dostawa 1-2 dni robocze

ZESTAW ZWIERA 4 SZT.  ROLEK W RÓŻNYM KOLORZE  (10 WORKÓW W 1 ROLCE):

ŻÓŁTE x 1 szt. -  do segregacji plastiku ,metali i tworzyw sztucznych

NIEBIESKIE 1 x szt. - do segregacji papieru

ZIELONE 1 x szt.  - do segregacji szkła

BRĄZOWE 1x szt.- do odpadów BIO

Worki wykonane z folii LDPE.

Rozmiary:  90 cm x 110 cm

Waga: 2,22 kg

Pojemność: 160 litrów

Grubość: 32µm

Worki na śmieci wykonane  z folii LDPE, są perforowane co  pozwala na łatwe odrywanie. Folia produkowana jest w całości z polskich surowców w procesie recyklingu.

Ilość
Dostępne od ręki

ZESTAW WORKÓW NA ŚMIECI DO SEGREGACJI ODPADÓW 160 L 90x110 CM

Worki na śmieci są produktem używanym w każdym gospodarstwie domowym. Używamy je w  kuchni, łazience jak i  również w pokojach mieszkalnych. Mają zastosowanie w biurze oraz przy sprzątaniu posesji. Pomagają nam utrzymać wszystko w porządku i ładzie. Możemy z łatwością gospodarować  naszymi odpadami a dzięki dużym gabarytom   160L 90cm x 110cm są bardzo wygodne i komfortowe.

Papier

Do niebieskich worków wrzucamy:

opakowania z papieru i tektury, gazety i czasopisma, katalogi, prospekty, foldery, papier szkolny i biurowy, książki i zeszyty, torebki papierowe,

Tworzywa sztuczne

Do żółtego worka wrzucamy:

aluminiowe wieczka, butelki PET, etykiety z folii termokurczliwej, folia aluminiowa, folia opakowaniowa, foliowe saszetki po kosmetykach, sosach, jedzeniu, garnki, blachy do pieczenia, kapsułki po kawie, kartony po napojach, koperty z folią bąbelkową, metalowe nakrętki od słoików, kapsle, nakrętki od słoików, opakowania po jogurcie, plastikowe opakowania po kosmetykach i środkach czystości, produkty z biodegradowalnego plastiku, produkty z gumy i kauczuku, puszki po napojach, konserwach, styropian, tubki po paście do zębów, woreczki foliowe.

Szkło

Do zielonego worka wrzucamy:

szklane butelki i słoiki po napojach i żywności, szklane opakowania po kosmetykach (o ile nie są wykonane z trwale połączonych kilku surowców).

Bio

Do brązowego  worka wrzucamy:

warzywne i owocowe obierki, skorupki jaj, fusy po kawie i herbacie, zwiędłe kwiaty i rośliny doniczkowe, resztki jedzenia, ale bez mięsa, kości i tłuszczów

WOR120L10ZIE

Opis

Kolor
Brązowy
Niebieski
Zielony
Żółty
Szerokość
90 cm
Głębokość
110 cm
Grubość
32 mikrony

Zobacz także